کد خط رنگی nav بالای سایت

در خدمت شما هستیم با یک کد که با اون یک خط رنگی (nav) در بالای سایتتون قرار میگیره و همچنین می تونید با تغییر اسکرول بار توسط کاربر ، رنگش هم تغییر می کنه و به شکل رنگین کمان ! تغییر رنگ میده.کد و استایل خط رنگی ثابت بالای سایت

برای این که یک خط رنگی به بالای قالب سایت اضافه بشه بدون اینکه تغییری در رنگش ایجاد بشه نیاز هستش که دوتا کد رو قالبتون اضافه کنید.در ابتدا کد شیوه نامه زیر رو به انتهای بخش سی اس اس قالبتون باید اضافه کنید.

نمایش کد سی اس اس بصورت آنلاین

بعد فقط کافیه که یک خط کد زیر را دقیقا بعد از تگ <body> داخل ساختار قالبتون قرار بدید.

نمایش کد ساختار یا HTML بصورت آنلاین


کد تغییر رنگ خط بالای سایت با اسکرول بار

حالا میشه یکار دیگه هم انجام داد و این که هرموقع کاربر اسکرول بار سایت رو تکون داد و اون خط رنگی بالای سایت هم رنگش تغییر کنه . برای این کار نیاز هستش که دوتا خط کد زیر رو مابین دوتا تگ <head/> و <head> قرار بدید.


نمایش کد جاوا برای متحرک کردن نوار بصورت آنلاین


توجه:این کد در وبلاگهای بیانی رایگان عمل نمی کند چون امکان استفاده از جاوا اسکریپ در آنها وجود ندارد اما در سیستم های دیگر عملی است.

دقت کنید تو اکثر قالب ها اون فایل اولی (jquery.min.js)  فراخوانی شده و ببینید که اگر تو قالبتون همچین فایلی دارید ( به احتمال خیلی زیاد دارینش ) فقط دومین فایل (head.js) نیاز هستش که فراخوانی کنید . به این نکته دقت داشته باشید.


مشاهده پیشنمایش